sobota, 2 listopada 2013

Czerwiec...2012

Ile to już miesięcy robię album na rok Lili? Jestem dopiero na czerwcu,  Lilusi zaraz stuknie 2 lata,   a ja nawet na pierwszy roczek albumu nie mogę wymęczyć... ale obiecałam sobie, że do końca roku  skończę ten album. Tego roku. ;)
Ponieważ album ma dopiero kilka stron a już z ledwością się zamyka to nie pakuję już na te strony żadnych mocno odstających ozdób.
Bazą albumu jest papier z kolekcji Sen motyla a główną ozdobę stanowią Wycinanki


A tak przy okazji. Zauważyłam, że blogger zmienia jakość zdjęć. Tracą one na ostrości,  stają się mniej kolorowe, rozmyte.  np te zdjęcia są dużo lepszej jakości w rzeczywistości niż tutaj. W ustawieniach wyłączyłam już autokorektę, która dodatkowo powodowałą, że zdjęcia były zażółcone ale nadal jakość nie jest taka jak zdjęć w rzeczywistości. 
Czy ktoś ma pojęcie co może być tego powodem? I jak temu zapobiec...5 komentarzy:

 1. Zu, mam tak samo ze zdjeciami, wrrr.Nie wiem co sie dzieje:((

  OdpowiedzUsuń
 2. cudnie się zapowiada. Moja Lila ma już 5 lat a album roczkowy jeszcze niegotowy. a obiecywałam sobie,ze będe co roku robiła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie. To est najgorsze-tyle prac robię dla innych a dla swoich dzieci idzie mi jak po grudzie. A tak apropos-pamietam o Tobie i jutr będę ciąć ;)

   Usuń
 3. Bosskie :) sama marzę o takim dla moich dzieci, mam chęci...z głowy wylatuje, potem podziwiam u Ciebie i znowu ochota wraca :) szkoda że taki trudności z materializacją zamiarów mam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy udało Ci się może poradzić sobie w kwestii zdjęć? Moje zdjęcia blogowe to też dopadło :(

  OdpowiedzUsuń