niedziela, 20 stycznia 2013

Albumiki Olgi

Dzisiejsze albumiki to prezent dla dziadków maleńkiej Olgi z moim ulubionym misiem z Agaterii.
Wewnątrz gładkie karty, więc pokazuję tylko same okładki.
Życzę Wam udanego dnia. (Czy u Was też NON STOP pada śnieg?? Nie wiem jak dziś pójdę na spacer... Choć mówią, że nie ma złej pogody są tylko złe ubrania i ja się w sumie z tym bardzo identyfikuję... aczkolwiek ja baaaaaaaaardzo nie lubię zimy i wogóle zimna. brrrrrr)
7 komentarzy:

 1. urocze :)
  u nas jeszcze nie pada ale jest taka mgła, że nic za oknem nie widać

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne. ;))))
  wczoraj sypało cały dzień. wszędzie biało.. u rodziców rano było -20 stopni. teraz chyba mniej.. ale samochód mojego taty już nie odpalił.. dobrze, że mój benzyniak to jeszcze będzie można dobić się do miasteczka.. ale w taki mróz to nosa za drzwi nie chce się wystawiać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten misiek jest słodki, tak jak zresztą albumiki. :)
  u mnie śnieg nie pada, ale jest przeraźliwie zimno. I spacerów mam na dzisiaj dość - wystarczy, że w tej temperaturze musiałam przejść kilometr na autobus. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dzielnie poszłam na spacer. Nie było w sumie tak źle. A śnieg pada nadal. Od soboty chyba tak pada i pada i przestać nie chce. Teraz to już na 100% nie sprzątnę baseniku z ogródka... Zasypało go dokumentnie. No ale przynajmniej teraz J. ma sensowną wymówkę... Pod śniegiem jest też mój garnek, który moczy się od sierpnia po tym jak omal nie spaliłam mieszkania "gotując" zupę... Na wiosnę zobaczymy czy się skutecznie odmoczył ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. hehhe,to się uśmiałam z tego moczenia garnka od sierpnia! bo u nas też ciekawe rzeczy na balkonie zalegają już dłuższą chwilę, hehehehe...


  a albumy swietne! dziewczęce,ale z charakterem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodkie i perfekcja wykonania:) A zima cóż, skoro pada, to ....na narty polecam;) Zimy nie lubię, jedyne co za nią przemawia, to święta BN i nartki właśnie:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń